Léčení, které pomáhá
od
fyzických i psychických problémů
a zároveň
posouvá Tvůj život.

Umožňuje návrat do původního stavu rovnováhy na všech úrovních za pomoci působení širokého spektra energetických frekvencí zahrnující světlo, informace a energie nám dříve nedostupných a dnes již vědecky ověřených studiemi

Jak probíhá léčení, jak pomáhá a působí?

Díky působení širokého spektra frekvencí obsahující energii, informace a světlo, zlepšuje celkový zdravotní stav a zároveň urychluje Tvůj životní rozvoj. Není to léčení příznaků, je to léčení člověka jako celku. Proto tě dokáže i osobnostně posunout.

Jak na nás frekvence rekonektivního léčení praha působí?

Frekvence nás navrací do optimálního stavu rovnováhy, což je spojeno s fyzickým i psychickým zlepšením jak chronických, tak i akutních problémů. Rekonektivní léčení na nás působí bez konkrétního zaměření, každý dostane to, co je pro něj v daný okamžik nejvhodnější. Vždy se něco zlepší.

Jak probíhá samotné sezení ?

Sezení trvá cca 50 minut a na jeho začátku vám představím základní principy rekonektivního léčení. Po představení základních principů je prostor pro vaše otázky. Jakmile je zodpovím, tak se přesuneme na lehátko, kde ležíte (není nezbytně nutné ležet) v pohodlné poloze po dobu působení energetických frekvencí. Následně po intenzivním působení frekvencí konzultujeme zážitky a pocity ze sezení.

Počet sezení je individuální, avšak doporučuje se absolvovat 3 sezení během 10 dnů. Nejvíce lidí z celého světa při této intenzitě sezení vnímalo nejlépe působení frekvencí ve svém životě. Sezení lze provést i bez fyzické návštěvy, zážitky jsou obdobné jako u osobního setkání.

Rozhovor s průkopníkem rekonektivního léčení Ericem Pearlem

Pro více informací o rekonektivním léčení navštivte www.TheReconnection.com FAQ (Často kladené dotazy) lze číst v češtině.

Rerefence od klientů, kteří zažili působení frekvencí

Adresa provozny

Palác Charitas
Karlovo náměstí
Praha 2 - Nové Město

Rekonektivní léčení Praha

Ondřej Průcha
Certifikovaný praktik RL
+420 723 586 539

Tvoje cesta k nalezení rovnováhy a životní harmonie.

Cena za sezení

Od 1 500 Kč
ukázka zdarma